Wyceń transport

Zawsze aktualne stawki

Nasza firma zajmuje się dostawą drobnicy oraz ładunków kontenerowych 40HC różnymi środkami transportu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie zaproponować Ci optymalne rozwiązania, ograniczające wysokość kosztów przewozu do Polski oraz pozostałych krajów z Europy Zachodniej. Jednocześnie gwarantujemy sprawną odprawę celną oraz monitoring drogi na każdym etapie dostarczania produktów.

 

Uwzględniamy wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na końcową cenę transportu z Chin. Nasz kalkulator błyskawicznie oszacuje dla Was koszty, uwzględniając przy tym wszystkie obowiązujące stawki i opłaty. Na bieżąco monitorujemy także zmiany w cenach na odcinkach przewozowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu macie pewność precyzyjnej wyceny, niezależnie od miejsca załadunku, rozładunku czy rodzaju towarów: drobnicy (LCL) oraz kontenerów 40HC (FCL).

W kalkulatorze musisz określić:

 • wielkość przewożonego ładunku;
 • objętość ładunku;
 • wagę ładunku;
 • adres podjęcia;
 • miejsce rozładunku.

Wszystkie informacje wyślemy Ci niezwłocznie na podany w formularzu adres e-mail. W razie wątpliwości możesz również skontaktować się z naszymi konsultantami, aby ustalić szczegóły przewozu swoich towarów.

Transport z Chin Nowym Jedwabnym Szlakiem

Obsługujemy ponad 10 terminali intermodalnych w Chinach (m.in. Chengdu, Wuhan) oraz Europie (Poznań, Łódź, Małaszewice). Wykorzystujemy transport kolejowy oraz świadczymy usługi w systemie door to door – monitorujemy przewóz produktów od momentu odbioru od zleceniodawców, aż po ich dostarczenie w miejsce docelowe. Optymalizujemy koszty i indywidualnie wyceniamy każde zlecenie przy pomocy udostępnionego kalkulatora cen frachtu.

Zalety transportu kolejowego z Chin:

 • szybkość importu towarów;
 • bezpieczeństwo przewozu;
 • dostawa niezależna od warunków atmosferycznych;
 • relatywnie niskie koszty;
 • możliwość przewiezienia towarów o nietypowych gabarytach;
 • ograniczenie ilości wydzielanego CO2 do atmosfery.

Wykorzystanie do przewozu drobnicy Nowego Jedwabnego Szlaku pozwala na znaczne ograniczenie cen w porównaniu z transportem lotniczym. Import koleją jest również znacznie szybszy od przewożenia towarów drogą morską.

Nasz darmowy kalkulator kosztów frachtu z Chin sprawi, że w precyzyjny sposób zaplanujesz swoje działania, nie martwiąc się o zbyt wysoką cenę oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji. Łączymy transport kolejowy z drogowym, dzięki czemu masz pewność, że Twój towar będzie zawsze na czas.

Precyzyjne oszacowanie kosztów – kalkulator transportu

Przedsiębiorcy coraz częściej szukają różnych opcji przewozu towarów drobnicowych, czyli tych zajmujących powierzchnię mniejszą niż 28 m3, oraz kontenerami 40HC. Ważne są dla nich bezpieczeństwo, szybkość oraz niska opłata za usługę. Kalkulator cen frachtu pozwala na precyzyjne ustalenie kosztów, co przyczynia się do skuteczniejszego planowania działań i polityki importowej zwłaszcza w małych firmach. Wielu przedsiębiorców uważa, że dostarczenie drobnicy z Chin może być nieopłacalne. Wszystko zależy jednak od dobrze dobranej firmy spedycyjnej.

Świadczymy usługi transportu z Chin do wielu ośrodków na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami. Wystarczy wpisać w formularzu miejsce rozładunku wraz z pozostałymi parametrami towarów, a my zajmiemy się oszacowaniem kosztów. Niezależnie od tego, czy Polska jest stacją docelową, czy jedynie punktem przeładunku przewożonych produktów.

Przygotujemy za Ciebie dokumentację, w tym listy przewozowe potrzebne do transportu kolejowego. Doradzimy także w zakresie podatków, przejmiemy obowiązki związane z kontrolami celnymi. Jeśli masz małą firmę i zastanawiasz się, czy przewóz drobnicy będzie dla Ciebie opłacalny – skorzystaj z naszego kalkulatora transportu z Chin albo skontaktuj się z nami.

Wyceń transport
Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości
Kalkulator