Transport kolejowy z Chin

Transport kolejowy kontenerów - transport pociągiem z Chin

Rozwijający się import oraz eksport między Europą a Azją sprawia, że przedsiębiorcy szukają różnych opcji transportu kontenerowego z Chin. Jednym z najchętniej wybieranych sposobów dostarczania towarów jest kolej. Połączenia, w ramach wdrażanego właśnie projektu Nowego Szlaku Jedwabnego, są organizowane bezpośrednio do najważniejszych terminali intermodalnych. Nasza firma obsługuje aż 10 z tych największych i najpopularniejszych!

Współpracujemy z lokalnymi agentami w Chinach, gwarantując tym samym bezpieczeństwo oraz skuteczność usług. Już od podjęcia ładunku w Chinach dbamy o to, aby sprawnie przeszedł on odprawę celną, monitorujemy jego transport, zajmujemy się procedurami w Polsce, a następnie śledzimy jego drogę pod wskazany przez Państwa adres.

Transport Jedwabnym Szlakiem gwarantuje znacznie szybszą dostawę ładunku niż transport morski oraz atrakcyjniejszą cenę w porównaniu z transportem lotniczym.

Jedwabny Szlak
Jeżeli chcesz wysłać drobnicę lub pełen kontener z Hefei, Wuhan, Chengdu i innych miast chińskich to serwis kolejowy będzie najlepszym wyborem. Podczas transportu kolejowego nie ulegnie uszkodzeniu, a jego zawartość zachowa odpowiednią jakość pomimo stosunkowo długiej podróży. Czas dostarczenia przesyłki — w zależności od wybranej trasy — wynosi od 10 do 16 dni.
Zlecając nam transport kolejowy kontenerów, możesz liczyć na to, że usługa zostanie zrealizowana sprawnie, w ustalonym terminie i z zachowaniem wszystkich procedur – obowiązujących nie tylko w kraju odbiorcy i nadawcy, ale też tych, przez które przebiega połączenie żelazne (Kazachstan, Rosja, Białoruś).

Transport kolejowy z Chin to dobry wybór jeżeli

  • chcesz zapłacić mniej niż za przewóz samolotem, ale dowieźć towar szybciej niż statkiem,
  • punktem docelowym transportu kontenerowego z Chin jest miasto zlokalizowane niedaleko terminala kolejowego,
  • w dostawie znajduje się kontener o nietypowych gabarytach i wadze, przekraczającej normy przewidziane dla tirów,
  • chcesz, aby dostawa odbyła się niezależnie od warunków atmosferycznych, które np. w transporcie morskim opóźniają tranzyt,
  • obawiasz się, że podczas przewozu drogowego mogłoby dojść do wypadku i uszkodzenia przewożonej zawartości,
  • doceniasz fakt, że transport kontenera koleją oznacza mniejszą ilość zanieczyszczeń CO2.

Przewożenie kontenerów z Chin można zorganizować drogą morską i lotniczą, ale to kolej w ostatnim czasie cieszy się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców.
Masz pytania?
Skonsultuj je z ekspertem