transport-kolejowy-z-chin-pmlog

Transport kolejowy z Chin

Chiny - Europa

Połączenia

Door to Door

Realizacja

10 - 18 dni

Transit Time

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, PMLOG oferuje również usługi w prężnie rozwijającym się transporcie kolejowym z Chin do Polski oraz z Polski do Chin. W ofercie znajdą Państwo transport towarów drobnicowych oraz pełno kontenerowych (LCL / FCL).

Transport morski

Świat

Połączenia

Door to door

Realizacja

1 - 2 miesiące

Transit time
Najbardziej rozpoznawalny oraz wykorzystywany na całym świecie rodzaj transportu umożliwiający wymianę handlową, między krajami posiadającymi terminale morskie.

Mając do dyspozycji profesjonalnych agentów, wiedzę dotyczącą organizacji transportu morskiego, firma PMLOG oferuje dla Państwa m.in. rozwiązanie - door to door dla pełnych kontenerów (FCL) jak i również ładunków drobnicowych (LCL).
transport-morski-pmlog
transport-drogowy-pmlog

Transport drogowy

FCL oraz LCL

Rodzaj usługi

98%

Terminowość

1 - 3 dni

Transit time

Współpraca z zaufanymi oraz wiodącymi przewoźnikami pozwala nam transportować ładunki w Polsce oraz za granicą. Jednocześnie gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz terminowość dostawy.

Zapraszamy do wyceny transportów pełnych jak i drobnicowych, odpowiadających Państwa potrzebom oraz wymaganiom.

Transport intermodalny

Codziennie

Częstotliwość

Środowisko

Ograniczenie CO2

2 - 5 dni

Transit time

W PMLOG współpracujemy z największymi operatorami na rynku, dlatego gwarantujemy Państwu najwyższej jakości usługi w zakresie transportu intermodalnego i kolejowego (Transport kontenerowy i drobnicowy). Nasza oferta obejmuje import i eksport zarówno z portów morskich, jak i rozbudowanej sieci terminali lądowych w Polsce.

transport-intermodalny-pmlog
obsluga-celna-pmlog

Obsługa celna

Europa

Obsługa

Procedury celne

Oferta

Natychmiast

Reliazcja
PMLOG, to także rozwiązania w zakresie obsługi celnej! Zgłaszając się do nas, organizujemy transport od A do Z. Nie musisz o nic się martwić, ponieważ zlecając nam wykonanie transportu w naszej ofercie znajdą Państwo wszelkie wymagane procedury, na każdym etapie zlecenia transportowego.

Inne usługi

Sprzedaż kontenerów

Skontaktuj się z nami!