Transport kolejowy - ceny

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty, wybierając jak najkorzystniejszą metodę tranzytu. Cena transportu kolejowego z Chin do Polski wiąże się przede wszystkim z objętością i wagą przewożonych ładunków. Płatności zależą też od odległości, jaką towar pokonuje. Obsługujemy 10 najważniejszych terminali intermodalnych na terenie Chin oraz kolejne w naszym kraju. Znajdują się między innymi w Wuhan, Chengdu, Hefei, a także Łodzi, Poznaniu, Małaszewiczach i Sławkowie. To miejsca, w których kontenery przemieszczane są między różnymi środkami lokomocji. Jeżeli miasto docelowe nie pokrywa się z obszarem przeładunku, organizujemy łańcuchy dostaw. Transport kolejowy łączymy z innymi formami komunikacji, zapewniając ciągłość dystrybucji. Pozwala nam to na świadczenie usług door-to-door, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkty pod wskazany adres. Naszym klientom oferujemy pomoc w wyborze najszybszych, najbezpieczniejszych oraz najtańszych opcji spedycyjnych.

Oferujemy zarówno przewóz pełnokontenerowy, jak i drobnicowy. Obejmuje on produkty, które swoją objętością nie zapełniają 28 m³. Spośród najpopularniejszych metod dostawy, rekomendujemy transport kolejowy. Jest on dużo tańszy od lotniczego, a jednocześnie bezpieczniejszy i niemal dwukrotnie szybszy niż morski. Tym samym emituje niewielką ilość zanieczyszczeń. Pojazdy szynowe nie przyczyniają się również do eksploatacji nawierzchni w takim stopniu jak samochody ciężarowe. Dzięki temu możliwy jest załadunek dużo cięższych kontenerów o nietypowych gabarytach, zabronionych do umieszczania w tirach.

Transport kolejowy z Chin do Polski cena

Pociągi podążają nowym szlakiem jedwabnym, łączącym Azję Wschodnią z Europą Zachodnią. Przemierzają Kazachstan, Rosję i Białoruś. Cena naszych usług obejmuje wszystkie opłaty potrzebne podczas przekraczania granic tych państw. Dbamy o dopełnienie wszelkich niezbędnych formalności związanych z posiadaniem dokumentów zezwalających na import oraz eksport. Przygotowujemy listy przewozowe, zajmujemy się obsługą celną oraz doradztwem podatkowym. W każdym przypadku sprawujemy całkowitą opiekę nad towarem. Zapewniamy jego ubezpieczenie, dowóz, odbiór, oraz ewentualny przeładunek i magazynowanie. Tranzyt kolejowy z Chin do Polski zajmuje około 14-16 dni.

Jako doświadczeni spedytorzy na bieżąco monitorujemy rynek, zapewniając naszym klientom jak najkorzystniejsze możliwości dostawy. Cenę transportu kolejowego określamy rzetelnie i profesjonalnie. Aby dowiedzieć się, jak wysoki będzie koszt przewozu Twoich towarów, zachęcamy Cię do wypełnienia krótkiego formularza. Nasi eksperci odpiszą na wiadomość poprzez e-mail i pomogą dobrać najbardziej efektywny sposób tranzytu, precyzyjnie rozpatrując wszystkie okoliczności. W razie jakichkolwiek pytań oraz potrzeby uzgodnienia szczegółów – zadzwoń do nas. Pomożemy Ci rozwiać wszelkie wątpliwości.

Przeczytaj jeszcze