Transport drobnicy z Chin

Image

Jedną z czynności, którą realizujemy dla naszych Klientów z Polski i zagranicy, jest transport drobnicowy z Chin. Zakłada on dostarczenie do miejsca docelowego produktów, które nie zapełniają całego kontenera, czyli mają powierzchnię mniejszą niż 28m3. Czy jest to opłacalne? Oczywiście! Jeżeli powierzysz zadanie doświadczonej firmie spedycyjnej.

PMLOG od lat zajmuje się organizacją przewozu drobnicy z Chin z wykorzystaniem najpopularniejszych środków transportu:

  • kolei — w tym międzynarodowych połączeń bezpośrednich na trasie Europa — Azja, które mają swój początek w ważnych punktach. Obsługujemy około 10 terminali intermodalnych, w tym tak istotne ośrodki, jak Wuhan, Hefei i Chengdu,
  • samolotów,
  • statków.

Zdarza się, że optymalne dla zleceniodawcy jest skorzystanie z łączonych środków tranzytowych, dlatego może się on zdecydować na intermodalny transport drobnicowy z Chin. Wszyscy, którzy zechcą skorzystać z takiej opcji dostarczenia towaru, mogą powierzyć swoje ładunki LCL naszej firmie. Zajmujemy nie tylko kwestiami związanymi z samym przewozem, ale też świadczymy usługi z zakresu:

Z naszą pomocą możesz kompleksowo zorganizować import z Chin. Bez względu na to, czy Polska jest stacją docelową, czy jedynie miejscem przeładunku przed dostawą do krajów z Zachodniej Europy – wesprzemy Cię w tym działaniu.

Drobnica z Chin

Polscy inwestorzy — zarówno klienci indywidualni, jak i firmy, dostrzegają ogromny potencjał, jaki drzemie w sprowadzaniu i sprzedawaniu z odpowiednią marżą drobnicy z Chin. Co się do niej zalicza? Elektronika, odzież, gadżety, przedmioty codziennego użytku, zabawki oraz wiele innych produktów. LCL to wszystkie produkty, których liczba i objętość nie pozwala na zapełnienie całego kontenera.

To szczególnie powszechne wśród mniejszych firm, które dopiero rozkręcają biznes i badają nowe rynki. Czy hurtowe zamawianie większych ilości towarów jest racjonalne tylko po to, aby zapełnić kontener? Oczywiście nie.

Z naszą pomocą przewieziesz drobnicę z Chin w dowolnie wybrany sposób. Najczęściej jest ona dostarczana za pomocą kolei, która jest relatywnie szybka oraz drogą morską, której zaletą jest niska cena.

Image

Każda z nich odznacza się niewielką ilością zanieczyszczeń emitowanych do atomosfery. To kolejny istotny aspekt, na który zwracamy uwagę jako doświadczony spedytor.

Nie wiesz, na co się zdecydować? Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę na przewóz produktów zakupionych na Dalekim Wschodzie.

Transport drobnicowy z Chin - zalety

Duże firmy o ugruntowanej pozycji na rynku mogą sobie pozwolić na zainwestowanie znacznej sumy pieniędzy w towary, które zajmą cały kontener. W przypadku wielu drobniejszych przedsiębiorców nie zawsze jest to możliwe, gdyż nieudana inwestycja mogłaby całkowicie zrujnować ich budżet.

Drobnica z Chin to optymalne rozwiązanie, ponieważ:

  • inwestor nie musi zamrażać kapitału na długi czas ani podejmować ryzyka związanego z upłynnieniem dużej ilości towarów,
  • możesz skorzystać z tańszego transportu drobnicowego z Chin — kolejowego, morskiego albo szybkiego frachtu lotniczego — to Ty decydujesz o sposobie dostawy zamówienia. W przypadku niewielkich ilości nie ma praktycznie żadnych ograniczeń co do sposobu przewozu,
  • nie martwisz się o to, czy cała zawartość zmieści się w magazynie, jaki posiadasz,
  • dostarczanie drobnicy jest znacznie tańsze niż przewożenie produktów o większych gabarytach, które zajmują cały kontener.

Dla wielu naszych klientów priorytetem jest cena usługi przewozu drobnicy z Chin, a także bezpieczeństwo powierzanych nam przesyłek. Jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania na każdej z Jest to wynik naszego wieloletniego doświadczenia w organizowaniu transportu na najpopularniejszych i mniej znanych traktach handlowych. Nowy Szlak Jedwabny to teraz jeden z naszych najważniejszych kierunków! Intermodalny transport drobnicowy z Chin

Bardzo często okazuje się, że import z Chin wymaga zastosowania kilku środków komunikacji. Rozwiązania intermodalne zakładają wykorzystanie potencjału drzemiącego w drogach, kolei oraz szlakach morskich. W ten sposób kreujemy łańcuchy dostaw, które pozwalają na świadczenie usług door-to-door.

Już teraz możesz poznać wycenę za przewóz drobnicy z Chin. Wystarczy, że wprowadzisz dane dotyczące planowanej przesyłki i wyślesz do nas formularz kontaktowy z zapytaniem. Skontaktujemy się, aby przedstawić Ci nasz pomysł na Twój biznes i zaproponować optymalne rozwiązanie, skrojone na miarę. Jesteśmy pewni, że zaoferowana cena pozytywnie Cię zaskoczy!

Co wpływa na jej ostateczną wysokość? Przede wszystkim ciężar ładunku, który określamy w ilości zajmowanego miejsca na palecie, metrach sześciennych lub kilogramach, ale też opłaty. Zaliczają się do nich podatki drogowe i portowe, opłaty celne, walutowe i koszty paliwa. Wielu klientów decyduje się dodatkowo wykupić polisy, aby ubezpieczyć swoje przesyłki w razie niespodziewanych kradzieży, zniszczeń czy wypadków — większość z nich to sytuacje losowe, niezależne od spedytora.

Na swoim koncie mamy wiele sprawnie przeprowadzonych transportów drobnicowych z Chin. Większość z nich odbywała się drogą intermodalną, z wykorzystaniem kilku środków przewozu. To zazwyczaj najlepsza opcja, zapewniająca płynność dostawy, optymalny koszt usługi i przede wszystkim dostarczanie towarów do miejsc, które nie znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie terminali przeładunkowych.

Zapraszamy do współpracy! PMLOG to sztab doświadczonych ekspertów, którzy zaplanują przebieg Twojego transportu drobnicowego z Chin tak, abyś otrzymał swoje przesyłki w nienaruszonym stanie, w najkrótszym możliwym czasie. Chcemy pomóc Ci rozwinąć Twój biznes i wierzymy, że z czasem za naszym pośrednictwem będziesz realizował przewozy kontenerowe FCL.

Zajmiemy się organizacją i kontrolą drogi, jaką pokona zamówiona przez Ciebie drobnica z Chin. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Przeczytaj jeszcze