Kolej z Chin do Polski

Oferujemy transport kolejowy z Chin do Polski przedsiębiorcom zainteresowanym importem z tego kraju. Do wyboru są różne drogi sprowadzania produktów z Azji Wschodniej.

Transport pociągiem z Chin

Tranzyt pociągiem z Chin to atrakcyjna alternatywa dla innych form przewozu towarów z tego kraju (szybszy niż morski i jednocześnie tańszy niż lotniczy), chętnie wybierana przez europejskich importerów.

Transport kolejowy - ceny

Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty, wybierając jak najkorzystniejszą metodę tranzytu.

Transport kolejowy z Chin do Łodzi

Znaczna odległość, która dzieli Chiny i Łódź, nie blokuje możliwości współpracy w zakresie handlu. Potężne Chiny są dobrze skomunikowane z największymi miastami europejskimi – prężnie działa tam transport lotniczy, morski i kolejowy.

Dokumenty w transporcie kolejowym

List przewozowy określa warunki realizowanej usługi transportu kolejowego. Przygotowanie kompletnej i rzetelnej dokumentacji leży w gestii zarówno nadawcy, jak i przewoźnika.

Transport kontenerowy z Chin

Rozwijający się import oraz eksport między Europą a Azją sprawia, że przedsiębiorcy szukają różnych opcji transportu kontenerowego z Chin. Jednym z najchętniej wybieranych sposobów dostarczania towarów jest kolej.

Połączenie kolejowe Polska - Chiny

Przesyłanie towarów z Europy do Azji może odbywać się kilkoma kanałami. Przedsiębiorcy coraz częściej szukają alternatyw dla kosztownego transportu lotniczego czy morskiego.

Transport drobnicy z Chin

Jedną z czynności, którą realizujemy dla naszych Klientów z Polski i zagranicy, jest transport drobnicowy z Chin. Zakłada on dostarczenie do miejsca docelowego produktów, które nie zapełniają całego kontenera, czyli mają powierzchnię mniejszą niż 28m3.

Ile kosztuje transport kontenera z Chin?

Fabryka świata – w taki sposób określa się współczesne Chiny. Państwo Środka produkuje wszelkiego rodzaju wyroby, które następnie rozsyła do każdego zakątka globu. Duża część wymiany handlowej najludniejszego kraju na Ziemi dostarczana jest do celu za pomocą transportu koleją.