• Transport intermodalny

  • Transport drogowy

  • Transport kolejowy z Chin

  • Transport morski

transport
intermodalny
transport
drogowy
transport
 kolejowy z Chin
inne
usługi

 

Spedycja kolejowa z Chin do Polski i Europy
Witaj na naszej stronie

Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań transportowych w systemie door-to-door. Od wielu lat współpracuję z klientami zarówno z Polski, jak i zagranicy, dbając o to, aby każda usługa odpowiadała ich indywidualnym potrzebom.

 

PMLOG to firma stworzona z myślą o klientach szukających rozwiązań szytych na miarę. Misją jest stworzenie platformy, łączącej indywidualny charakter usług optymalizację oraz najwyższej jakości obsługę w najlepszej cenie. 

Uścisk dłoni - Kolej z Chin do Europy i Chin

Spedycja kolejowa z chin - kolej z chin do Polski

Co nas wyróżnia?

profesjonalna obsługa
 
optymalizacja Kosztów
 
Wieloletnie doświadczenie
 
indywidualne podejście
Szukasz oferty dla siebie?

Jak możemy Ci pomóc?

poznaj jak działa pmlog

rozpoznanie potrzeb
oferta oraz doradztwo
realizacja

 

 

 

usługi

poznaj ofertę pmlog

Transport
intermodalny

w zgodzie ze środowiskiem

W PMLOG współpracujemy z największymi operatorami na rynku, dlatego gwarantujemy Państwu najwyższej jakości usługi w zakresie transportu intermodalnego i kolejowego(Transport kontenerowy i drobnicowy). Nasza oferta obejmuje import i eksport zarówno z portów morskich, jak i rozbudowanej sieci terminali lądowych w Polsce.

Transport intermodalny oraz kolejowy to gwarancja optymalizacji ceny, połączenia w oparciu o rozkład jazdy. Jednak to nie jedyna zaleta. Przez niską emisję CO2, transport kolejowy jest przyjazny dla środowiska, natomiast łączenie różnych środków transportu gwarantuje Państwu skuteczną i szybką dostawę.

Transport drogowy

terminowa dostawa

Współpraca z zaufanymi oraz wiodącymi przewoźnikami pozwala nam transportować ładunki w Polsce oraz za granicą. Jednocześnie gwarantujemy Państwu najwyższą jakość oraz terminowość dostawy.

 

Zapraszamy do wyceny transportów pełnych jak i drobnicowych, odpowiadających Państwa potrzebom oraz wymaganiom.

Transport
z chin

alternatywa dla transportu morskiego i lotniczego

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, PMLOG oferuje również usługi w prężnie rozwijającym się transporcie kolejowym z Chin do Polski oraz z Polski do Chin. W ofercie znajdą Państwo transport towarów drobnicowych oraz pełno kontenerowych (LCL / FCL).

 

Współpracujemy z lokalnymi agentami w Chinach, gwarantując tym samym bezpieczeństwo oraz skuteczność usług. Już od podjęcia ładunku w Chinach dbamy o to, aby sprawnie przeszedł on odprawę celną, monitorujemy jego transport, zajmujemy się procedurami w Polsce, a następnie śledzimy jego drogę pod wskazany przez Państwa adres.

 

Transport Transport Jedwabnym Szlakiem gwarantuje znacznie szybszą dostawę ładunku niż transport morski oraz atrakcyjniejszą cenę w porównaniu z transportem lotniczym.

Inne usługi

nowoczesne rozwiązania

W PMLOG posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi spedytorami oraz agencjami celnymi. Dlatego wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom, w naszej ofercie znajda Państwo również kompleksowe usługi w zakresie:

 

Jeżeli chcą Państwo uzyskać więcej informacji na temat powyższych usług, zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 


Wyceń transport z Chin


Chcesz dokonać transportu z Chin, ale nie wiesz, ile będzie Cię to kosztować lub masz problem z wypełnieniem całego kontenera?


Żaden problem! Skorzystaj z naszego kalkulatora do wyceny towarów drobnicowych, a wszelkie potrzebne Ci informacje otrzymasz na swoją skrzynkę mailową

Transport z Chin Kalkulator

Wielkość ładunku*
towar drobnicowy
kontener 40HC
Objętość [m3]*
Waga [kg]*
Adres podjęcia*wpowadź adres podjęcia
Adres rozładunku*wprowadź adres rozładunku
E-mail *
WYCEŃ TRANSPORT

 

 

 


kontakt oraz formularz

ul. Chopina 7c/3 Pruszcz Gdański
nip 745-180-89-95
Regon: 381297625
 
Imię i nazwisko*
Nazwa firmy
Adres e-mail *
Numer telefonu*
Wiadomość*

Administratorem danych jest PMLOG Piotr Borkowski z siedzibą w Pruszczu Gdańskim, ul. Chopina 7c/3. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką prywatności.

;

I accept the Terms and Conditions.

WYŚLIJ